Проєкт «Театр 360 градусів» запрошує всіх українців до мультиформатного святкування 150-річчя легендарної поетеси Лесі Українки! Виставу «Камінний господар» за драмою авторки з 25-го лютого (і протягом місяця) покажуть по всій Україні у кінозалах, театрі та онлайн.
Театральну виставу за драмою літераторки можна буде переглянути у всеукраїнських мережах кіно. Перший тиждень показів пройде у мережі Multiplex (з 25 лютого), потім — у Планеті Кіно (з 5 березня), Сінема Сіті (з 10 березня), мережі комунальних кінотеатрів «Київкінофільм» (з 19 березня), а також інші кінозалах у 15 містах України.
«Головна мета нашого проєкту — зробити театр доступним кожному, поширити його у всі максимально доступні нам виміри, щоб кожен українець міг доторкнутися та відчути справжню силу театру та ейфорію від нього», — розповідає про ініціативу Даша Малахова, продюсерка «Театру 360 градусів».
За розкладом сеансів у вашому місті можна стежити на сайті «Театру 360 градусів», у соціальних мережах проєкту, а також на офіційних ресурсах кінотеатрів. Також кияни та гості міста можуть відвідати виставу Івана Уривського в Театрі на Подолі, що відбудеться 25 лютого та 9 березня.