Давно не чули одне одного: виправляємо це негайно! Нарешті красивий легкий одяг, гарна природа і погода за вікном, але для повної ідилії не вистачає нової музики, чи не так?
Останній місяць весни має прозвучати достойно, тож Yabl підготував цікавезну добірку для справжніх меломанів. Слухайте і поповнюйте ваші плейлисти!
Ви ж знаєте, що ми не радимо банальщину, тому ось вам кліп здорової людини, так би мовити. Звісно ж, французи люблять співати про кохання. Артур Іжлен (він же Артур Аш) метафорично порівнює кохання з поєдинком на ринзі, де “і сльози, і піт, і кров”.
Від болю тікає закоханий боксер, і навіть падіння - ніщо, бо ти встаєш із посмішкою на обличчі. Ось така філософія пісні. Дивіться, слухайте, бо це справжній естетичний кайф!
Джонні Дауд - американський альтернативний кантрі-музикант, який обожнює експерименти та “красномовні” паузи у піснях. Він використовує сильні готичні елементи як у текстах, так і в музиці. Дауд також тяжіє до чорного гумору й абсурду. Що ми і бачимо у композиції Betty, де він намагається додзвонитися до якоїсь Бетті, говорячи, що “знає, де її діти ходять до школи і де працює її чоловік”. Але це не погроза, а щось на кшталт вишуканого музичного пранка. Тільки послухайте!
Пелікан - птаха горда. Ці американці, які своєрідно наслідують Black Sabbath, співають про те, що деякі крилаті не вчаться, а отже, можуть залишитись врешті-решт ні з чим. Тож доводиться змиритися і “з гордістю тримати голову високо, коли відчуваєте загрозу!”
І від пернатих переходимо плавно до чотирилапих. Не треба володіти англійською на рівні носія мови, щоб зрозуміти, що у пісні англійця Бакстера Дьюрі йдеться про те, що “він - не собака”. Головний герой намагається бути другом, намагається відчути, але він втомився ходити всюди слідом. А у вас були переконливі і впевнені залицяльники? Чи вони тільки у ліриці лишились?
Бакстере, якщо ти вільний, call me maybe!
Трохи інструменталки для різноманітності. Медитативна пісня для тих, хто втомився, і хоче релакснути дорогою додому, наприклад.
Arcade Fire та канадський композитор Овен Палетт нарешті вперше оприлюднили свій саундтрек до фільму Спайка Джонза “Вона” 2013 року із Хоакіном Феніксом у головній ролі. І наведена нами композиція саме звідти. Здається, декого карантин таки змусив довести до кінця давно розпочаті справи.
Ця музика така ж гарна і мрійлива, як і стрічка, хоча і миттєвостями сумна, як мінливий настрій у травні, який то радує нас сонечком, то поливає рясними дощами.
Розкішний саунд і настрій такий, як після реального відвідування модної картинної галереї із келихом сухого вина і неспішного споглядання витворів мистецтва.
А потім раз, і бродвейский джаз! Ну майже. Дивіться самі:
Ну і наостанок, шар за шаром, очищуйтесь якісною музичною терапією від Майка Гордона! Та от головне тільки не змерзнути, оголивши всі нерви.
Трохи молодої української крові, що звучить на рівні зі світовою музикою.
Реліз від Vova Zion, українського автора-виконавця, який лише дебютує зі своєю музикою в Україні, але вже має, що сказати. Альбом включатиме 9 пісень, написаних англійською, українською та російською мовами.
Майбутній альбом “Selfie-Portrait” — це спроба проаналізувати сучасність крізь власний світогляд. Соціальні мережі, модні тенденції та вічні філософські теми стали лейтмотивом релізу.
Серед музичних джерел натхнення автор називає такі гурти та виконавців, як Nine Inch Nails, Alice in Chains, Nirvana, Massive Attack, The Beatles, The Doors, David Bowie, Duncan Sheik, Nick Cave & the Bad Seeds.
Твори Едгара Аллана По, Вільяма Шекспіра, Джима Моррісона, Генрі Торо, Волт Вітмен та Генрі Лонгфелло стали літературною основою, яка надихнула на цей альбом.
Пісня WWW (Whole Wide World) – це сповідь людини, яка живе соціальними мережами, але крізь “бульбашку щастя” бачить бруд, недосконалість та лицемірство суспільства.
“Кожен злодій – святий, і вони вчать нас, як молитися…У цілому світі!”
Ця композиція не про депресію, а про дзеркало, яке автор ставить людській природі, щоб викрити всі пороки незавуальовано і відверто. Щоб звернути увагу на давно забуті в наш час відчуття і цінності.