Фестиваль проходить вперше за три роки, він триватиме з 19 до 21 липня. Організатори анонсували захід 28 травня, змінивши його назву з Atlas Weekend на Atlas United. Головною метою заходу цьогоріч є збір 100 мільйонів гривень для закупівлі дронів та підтримки Збройних сил України.
Традиційно фестиваль проводився на ВДНГ, але цього року він проходить на території ТРЦ Blockbuster. Ця локація була обрана через найбільше у Києві сховище – підземний паркінг, який може вмістити 30 тисяч людей. На паркінгу буде розміщена одна зі сцен – Shelter Stage, яка працюватиме навіть у разі повітряної тривоги.
Через ракетну атаку росії 8 липня, яка поцілила у найбільшу дитячу лікарню країни «Охматдит», організатори вирішили перенести фестиваль з 12-14 липня на 19-21 липня. 100% коштів з усіх квитків, придбаних 9 липня, будуть передані на збір для придбання дронів для ЗСУ.
На Atlas United 2024 загалом виступлять 70 артистів різних жанрів. Працюють шість сцен: Main Stage, Aurora Stage, West Stage, Shelter Stage, East Stage та Blockbuster Mall Stage. Останні дві – безкоштовні для відвідувачів. На головній сцені виступатимуть «Бумбокс», «Без Обмежень», Артем Пивоваров, DANTES, MÉLOVIN, «Жадан і Собаки», DOROFEEVA, ROXOLANA та Євген Хмара.
В рамках фестивалю очікується виступ фронтвумен рок-гурту Within Temptation Шерон ден Адель, яка підготувала спеціальну програму з композиторкою Марією Яремак. На фестивалі також виступлять литовський електронний дует Beissoul & Einius та японський гурт heavenphetamine.
Atlas United 2024 організував кілька благодійних зборів. Найбільший збір – 100 мільйонів гривень, половина з яких піде на закупівлю роботів, інша половина – на дрони для ЗСУ. На збір передадуть 15% з продажу кожного квитка. Крім цього, збір спрямований на відновлення лікарні «Охматдит» і підтримку родин загиблих партнерів фесту – клініки Adonis.
Організатори прагнули зробити фестиваль безбар'єрним для відвідувачів з інвалідністю. Територію фесту перевірили на доступність для людей на колісних кріслах. На Main Stage доступний переклад жестовою мовою від ініціативи «Дивись, як чутно».