У Театрі на Печерську готують прем’єру вистави-імпровізації «Три товариші» за однойменним романом Еріха Марії Ремарка. Покази пройдуть 27 та 28 травня о 18:30.
В основі постановки — історія про людей, морально травмованих війною, які намагаються знайти опору в післявоєнній Німеччині. Троє фронтових друзів вибудовують нову реальність, спираючись на взаємну підтримку, однак поява кохання для одного з героїв стає випробуванням і водночас шансом знову відчути повноту життя.

Однією з ключових ідей роману та сценічної інтерпретації є цінність кожної миті: жити потрібно сьогодні, адже завтра може не настати. Саме навколо цього твердження вибудувано режисерське рішення.
Постановка створена як ігровий простір без традиційних декорацій і фіксованого розподілу ролей. Актори працюють як «гравці», формуючи на сцені простір пам’яті, болю, дружби та любові через імпровізаційний метод. Творці вистави наголошують на спробі зафіксувати цінність коротких моментів, у яких, за їхнім задумом, життя здатне відновлюватися навіть у стані втрати.
Режисерка — заслужена артистка України Олена Лазович. Художниця постановки — Надія Кошман.
У виставі задіяні актори: Аліка Федотова, Андрій Волошин, Даніїл Підгаєцький, Іван Трофименко, Максим Щербак, Алекс Мартиросян.