Yabl продовжує спілкуватися із представниками різних сфер діяльності, які, на перший погляд, можуть задаватися досить рутинними й емоційно виснажливими. Але що, коли на будь-яку справу дивитися, як на мистецтво?
Раніше ми говорили з креативним директором Jusnote та Smotrow Design Микитою Смотровим та засновником IT-компанії DIGIS Микитою Нагаткіним про те, як вони сприймають свої професії та у чому і як креативлять.
Цього разу наш герой ще більш інтригуючий - ми взяли інтерв'ю у хірурга-ортопеда Костянтина Мойси. Він розповів, як зазвичай проходить його день, навіщо, на його думку, потрібно мистецтво, які книги варто почитати, щоб стати кращими, і не тільки.
Через велику кількість спеціалізацій у стоматології часто важко зрозуміти, що вчити. Ось це і найскладніше - знайти і зрозуміти напрямок, в якому ти готовий досягти максимального результату. А найлегше, напевне, вже йти визначеним шляхом.
Прокидаюсь я о 6:00, щоб все встигнути. Спорт дуже гарно пробуджує! Згодом робота, і завершується день теж спортом.
Ранній підйом, обов'язково зарядка і розігрів всього тіла.
Третім пунктом поставлю воду - варто постійно стежити за кількістю води в організмі, особливо взимку. Четвертим хочу поставити регулярні заняття спортом. А п'яте - харчування, стежити за ним і головне - не переїдати.
У мене чомусь одразу асоціація до відпочинку - це бездіяльність. Тому коли я протягом довгого часу пасивно відпочиваю, починаю сварити себе за це. Моя ідеальна формула - це шукати баланс між роботою та релаксом, чергувати їх.
Піду у веганське кафе чи проїдусь додому на велику.
Кожну сферу діяльності можна перетворити на мистецтво, якщо це улюблена справа!
Загалом, вважаю, це про самовираження. І мова не тільки про живопис, танці чи кіно. А про все, що робить людина. Навіть у стоматології існує безліч видів естетичних напрямків. Кожну сферу діяльності можна перетворити на мистецтво, якщо це улюблена справа!
І глобально, якщо люди більше читатимуть правильні книги, дивитимуться гарні стрічки, тим обізнанішими, більш толерантними і добрішими вони ставатимуть.
Одна з останніх прослуханих пісень: Arcade Fire - Just A Reflektor.
Протягом робочого дня я частенько слухаю мантри. Вони, на мою думку, максимально звільняють думки.
“Цитадель” Екзюпері. Він полюбляв наповнити твори філософським підтекстом, і ця книга - не виняток. У ній автор написав про головне у житті — саме життя. Про те, як його провести повноцінно, а не просто проіснувати. Про реалізацію особистості. Про любов до жінки й до роботи. Про сенс і мету, а також плату за досягнення.
“Кульбабове вино” Рея Бредбері, як ключ до затишку і умиротворення. Гарний настрій після прочитання вам забезпечено! Ця історія вчить вірити у щирість і доброту людей. Це ті якості, які сучасне суспільство чомусь починає знецінювати.
Можливо, сюжет роману “Біле Ікло” Джека Лондона досить простий. І це можна назвати навіть підлітковою літературою. Проте він неймовірно захоплює! Головна тема - людська суть, яку автор показує з дуже різних боків. Він показує оцінки ситуацій як з позиції слухняного і покірного пса, так і з позиції людини. А в процесі кожен читач сам для себе вирішує, що добре, а що погано.